این سیستم به زودی راه‌اندازی می‌شود… 

حساب مشترک معاملاتی

کپی اتوماتیک معاملات(کپی تریدینگ) چیست؟

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های سایت همین قسمت یعنی کپی‌تریدینگه. کپی تریدینگ به زبان ساده یعنی اینکه من توی حساب خودم در  فارکس(بازار ارزهای جهانی) هر معامله‌ای که انجام بدم عینا همون معامله و در همون لحظه و به صورت خودکار توی معاملات یه نفر دیگه کپی میشه و اون شخص هم می‌تونه نتیجه‌ای مثل نتیجه منو بگیره. البته این قابلیت رو فقط چند بروکر ارائه میدن که  کارگزاری روبو فارکس هم یکی از اوناست و ما با این بروکر کار می‌کنیم. بنابراین اگه کسی دانش لازم یا زمان کافی نداره که بیاد و یاد بگیره خودش و معامله کنه، می‌تونه خیلی راحت یه حساب شخصی تو این کارگزاری باز کنه و بعد از اینکه سرمایه مورد نظرش رو تو حساب خودش واریز کرد، اونو به حساب من وصل کنه تا مابقی روال به صورت اتومات انجام شه.

در ادامه سعی شده که به سؤالات احتمال شما تا جایی که ممکنه پاسخ داده بشه؛ اما اگه سؤالی باز بود می‌تونید به پشتیبانی(ترجیحا واتساپ) پیام بدید.

 

🎇لطفا قبلا از هر اقدامی تمامی اطلاعات این صفحه رو با دقت بخونید🎇

مراحل سرمایه‌گذاری در حساب معاملاتی مثبت سیگنال

قدم اول

افتتاح یک حساب کپی تریدینگ در کارگزاری روبوفارکس

قدم دوم

شارژ حساب خود در کارگزاری روبوفارکس با دلار یا ریال

قدم سوم

تنظیم مقدار ریسک به دلخواه و اتصال حساب خود به حساب مثبت سگینال در کارگزاری روبوفارکس

قدم چهارم

برداشت سود یا اصل سرمایه در زمان‌ دلخواه

copy trading

سؤالات متداول

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری چقدر است؟

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری 100 دلار و حداکثر آن 10.000 دلار است.

چه زمانی می‌توان سود یا اصل سرمایه را برداشت کرد؟

در هر زمانی می‌توان هر مقداری را برداشت کرد؛ چه سود،چه اصل سرمایه.

آیا فقط زمان خاصی برای شروع سرمایه‌گذاری وجود دارد؟

خیر، در هر زمانی می‌توان فعالیت را شروع کرد و به محض اتصال حساب، اولین معامله بعدی که مثبت‌سیگنال انجام بدهد، در حسابتان کپی خواهد شد.

مبلغ دلاری را چطور می‌توانم به حساب ارزی انتقال دهم؟

از آنجا که مثبت سیگنال نماینده کارگزار روبوفارکس است، بنابراین می‌توانید به صورت مستقیم مبلغ ریالی خود را به حساب‌های بانکی مثبت سیگنال در ایران انتقال داده تا مثبت سیگنال، معادل دلاری آن را به حساب شما در کارگزاری روبوفارکس منتقل نماید.

اما اگر می‌توانید خودتان مستقیما انتقال را انجام دهید، روش‌های مختلفی در روبوفارکس وجود دارد که رایج‌ترین آن‌ها برای ایرانی‌ها وبمانی و پرفکت‌مانی است؛ همچنین امکان پرداخت با بیتکوین و تتر هم وجود دارد.

این سرمایه‌گذاری برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دانش یا زمان کافی برای معامله‌گری ندارند.

آیا این نوع سرمایه‌گذاری ریسک هم دارد؟

بله. این سرمایه‌گذاری مثل تمام سرمایه‌گذاری‌ها ریسک دارد و سرمایه‌گذار امکان سود و یا زیان را دارد. ولی ابزاری در روبوفارکس موجود است که می‌توان ریسک را کنترل کرد.

چه مقدار سود از این سرمایه‌گذاری نصیب من می‌شود؟

توجه کنید که مثبت‌سیگنال فقط برای معاملات برنده از شما کمیسیون دریافت می‌کند و برای مابقی معاملات کمیسیونی دریافت نخواهد شد. به این صورت 60% سود حاصل در معاملات برنده، برای شما (سرمایه‌گذار) و 40% آن برای معامله‌گر(مثبت سیگنال) است. یعنی سود به نسبت 1.5 به 1 بین سرمایه‌گذار و معامله‌گر(مثبت‌ سیگنال) تقسیم خواهد شد.

معمولا چه مقدار سود ماهانه کسب می‌شود؟

مقدار سود و زیان اصلا مشخص نیست. سوددهی در دوره‌ها مختلف کم و زیاد می‌شود و ممکن است یک دوره سود خیلی خوبی به همراه داشته باشد و یک دوره سود کم. در کل سرمایه‌گذاری در این حساب‌ها قبل از اینکه سود بالایی داشته باشد، ریسک هم دارد و سرمایه‌گذار باید ریسک سرمایه‌گذاری در کپی تریدینگ را بپذیرد و در صورت لزوم با ابزارهای لازم ریسک خود را کنترل کند؛ با این حال تمام سعی مثبت‌سیگنال بر این است که سوددهی از حداقل‌های بازار ایران و سپرده‌های بانکی بیشتر باشد.

آیا سایت مثبت سیگنال هم در این حساب سرمایه‌گذاری می‌کند؟

بله . قطعا. سرمایه مثبت سیگنال هم در این حساب درگیر است.

چطور می‌توانم از سودم را برداشت کنم؟

درست مانند واریز، به دو صورت کلی می‌توان برداشت را هم انجام داد:

1-اگر واریز ریالی داشته‌اید، برای برداشت از منوی funds>withdraw funds گزینه آبی‌رنگ internal funds transfer مبلغ را به راحتی به حساب مثبت سیگنال در روبوفارکس انتقال می‌دهید(انتقال داخلی) و سپس مثبت‌سیگنال معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما واریز می‌کند. (برای اطلاعات کامل‌تر به آموزش ویدئویی که لینک آن در زیر این صفحه قرار داده شده مراجعه کنید یا از طریق علامت واتساپ در پایین و سمت راست صفحه به پشتیبانی پیام بدید.)

2- چنانچه می‌توانید خودتان از روش‌های مختلف می‌توانید برداشت بزنید، از منوی funds>withdraw funds می‌توانید اقدام کنید که رایج‌ترین آن‌ها برای ایرانی‌ها وبمانی و پرفکت‌مانی است.

آیا شرایط دیگری وجود دارد؟

شرایط دیگر خیر، ولی پیشنهاد می‌کنیم حتما هنگام ثبت‌نام، مثبت سیگنال را به عنوان معرف خود وارد کنید(با کد: tpxj ) تا درصورت بروز هرگونه مسئله‌ای با روبوفارکس، مثبت‌سیگنال موضوع را پیگیری نماید.

خب حالا اگه تصمیم‌ گرفتید که توی کپی‌تریدینگ شرکت کنید باید اول از همه مثل تمام معامله‌گران عادی توی کارگزاری روبوفارکس یه حساب باز کنین، و بعد احراز هویت بشین. آموزش ثبت نام، احراز هویت، واریز و برداشت و … رو از لینک زیر ببینید:

بعد از اینکه افتتاح حساب و احراز هویت و واریز پولتون انجام شد، از طریق لینک زیر می‌تونید آموزش اتصال حسابتون به حساب من (بامبو) رو ببینید و تنظیماتشو انجام بدید